Jak probíhá nábor a výběr

Je pro nás velmi důležité, abychom Vás při výběrovém řízení opravdu důkladně poznali. Proto se výběrové řízení skládá z několika kol, během kterých se setkáte nejen s kolegy z náboru, ale také s manažery centrály a řediteli našich obchodů. Potkáte své potenciální nadřízené a budete mít tak i Vy příležitost nás a naši firemní kulturu lépe poznat.  

 

Poté, co vyplníte on-line přihlášku, zašlete nám svůj životopis a vyplníte test z anglického jazyka, Vás budeme telefonicky kontaktovat. Po telefonu ještě jednou projdeme všechny údaje z elektronické přihlášky a krátce vyzkoušíme Vaši angličtinu.

Dalším kolem je osobní setkání. Chceme se dozvědět více o Vašich znalostech, zkušenostech i ambicích. Chápeme, že stejně jako my, i Vy v danou chvíli vedete své „výběrové řízení“. Využijte proto tento prostor na 100% a zjistěte, co Vás zajímá! 

Posledním krokem ke vstupu do programu je Assessment centrum. Je to Vaše příležitost ukázat, v čem vynikáte. V zadaných úkolech je něco pro každého, ať už jste zdatný analytik, týmový hráč nebo skvělý řečník. 

Těm, kteří uspějí nejlépe a prokáží svůj potenciál nabídneme, aby svoji kariéru odstartovali v Tesco!

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.