Užitečné informace

Žádnou paniku!

Nepanikařte a nebojte se! Chceme Vás v průběhu výběrového řízení co nejlépe poznat a usilujeme o to, abyste se Vy co nejdůkladněji seznámili s námi. Jen tak můžeme přijmout rozhodnutí, která budou prospěšná pro Tesco i pro Vás.

Víte, co chcete?

Ujasněte si, co od Vašeho budoucího zaměstnání očekáváte a čeho chcete dosáhnout. Vyhledáváte každodenní intenzivní kontakt s lidmi nebo raději upřednostňujete analytickou práci? Sršíte nápady a kreativitou nebo s přehledem zvládáte rutinní činnosti? Čím konkrétnější bude Vaše představa, tím lépe. Pokud máte nějakou vysněnou pozici, zjistěte si o ní předem co nejvíce. Dokážete tak svoji motivaci.

Pravda vítězí!

Buďte upřímní! My jsme rozhodnuti být k Vám hned od začátku poctiví a nebudeme nic malovat na růžovo. Přistupujte k výběrovému řízení stejně. Každá lež, i když se na ni třeba nepřijde hned, může v budoucnu zkomplikovat život Vám i nám. 

Poznejte Tesco!

Usilujete o práci v jedné z nejvýznamnějších světových obchodních společností, určitě byste o ní proto měli něco vědět. Prostřednictvím internetových stránek, ale třeba i z tisku, se můžete podrobně seznámit s různorodými aktivitami Tesco, s celkovou situací na českém trhu nebo s problémy, které se v maloobchodním segmentu aktuálně řeší. Pořádáme také spoustu aktivit pro studenty, jako jsou workshopy, dny otevřených dveří a cvičná assessment centra, neváhejte se proto na tyto akce přihlásit a poznat nás tak ještě lépe. V průběhu roku se s námi také můžete potkat na veletrzích pracovních příležitostí v rámci celé republiky.

Přihlaste se do programu

Přihlaste se do trainee programu a naplňte také svůj příběh!

Přihlaste se do programu

Kontakt

Tesco Stores ČR a.s.
Centrální kancelář
Vršovická 1527/68b
100 00 Praha 10

+420 272 087 111
+420 272 086 111

graduate@cz.tesco-europe.com

Webová stránka http://tesco-graduates.cz je určena studentům a absolventům vysokých škol. Pokud již máte pracovní zkušenosti a zájem o konkrétní nabídku, navštivte nejnovější volné pozice na našem firemním webu iTesco.

Copyright 2011 Tesco Stores ČR a.s.